Czekaj...

Ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu

Wyślij do nas wiadomość aby otrzymać darmową wycenę
Napisz do nas

Nowość w naszej ofercie !!! – Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej

Informacje ogólne

Jeżeli masz już instalację fotowoltaiczną albo kolektory słoneczne lub też planujesz ich montaż warto jest pomyśleć także o ubezpieczeniu tej inwestycji. Dzięki wykupionemu pakietowi ubezpieczeń będziesz spać spokojnie podczas gdy Twoja instalacja „zajmie się” produkcją energii elektrycznej lub cieplnej. 

W dzisiejszych czasach można wykupić ubezpieczenia już prawie na wszystko 🙂 Niektóre z tych ubezpieczeń są obowiązkowe, inne dobrowolne. Są takie ubezpieczenia, które naprawdę się nam przydadzą i takie z których nigdy nie skorzystamy. W przypadku instalacji fotowoltaicznej warto jest takie ubezpieczenie posiadać, ponieważ jest to instalacja, która pracować będzie dla Ciebie nawet przez 30 lat, nie wiadomo więc co przez taki długi czas może się wydarzyć i czy w przypadku ewentualnego jej zniszczenie z powodu nieprzewidzianego zdarzenia będziesz mógł pozwolić sobie na natychmiastową wymianę uszkodzonych elementów.

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej chroni ją przed:

  • nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi (pakiet obejmuje aż 18 zjawisk) – dewastację, grad, huk ponaddźwiękowy, huragan, lawinę, napór śniegu, osuwanie się ziemi, powódź, pożar, przepięcia (szkody elektryczne), trzęsienie ziemi, uderzenie pioruna, uderzenie pojazdu, upadek obiektów, upadek statku powietrznego, wandalizm, zapadanie się ziemi, zalanie
  • zniszczeniem powstałym podczas akcji ratowniczej związanej z wyżej wymienionymi zdarzeniami
  • utratą lub zaginięciem instalacji wskutek kradzieży, kradzieży w włamaniem lub rabunku.

Jak kupić ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznej?

Jeżeli chcesz kupić ubezpieczenie swojej instalacji fotowoltaicznej lub kolektorów słonecznych skontaktuj się z naszym specjalistą lub w przypadku gdy instalacja wykonywana jest przez nas poinformuj instalatorów, że takie ubezpieczenie Cię interesuje. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami

Śledź nas na facebook'u

Dodaj komentarz