Czekaj...

Ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu

Wyślij do nas wiadomość aby otrzymać darmową wycenę
Napisz do nas

Finansowanie

W czym możemy Ci pomóc

Decydując się na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła w naszej firmie pomożemy Ci w uzyskaniu korzystnego finansowania na realizację tej inwestycji. W swojej ofercie posiadamy nisko oprocentowane kredyty na instalacje wykorzystujące zielone źródła energii. Pomagamy także w uzyskaniu dofinansowań. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i kontakt w celu uzyskania informacji na temat dostępnych propozycji.

Oferta dla domu

Jeżeli chcesz zainstalować system wykorzystujący energię odnawialną w swoim domu i myślisz o pozyskaniu na ten cel finansowania zewnętrznego zapoznaj się z naszą propozycją i zapytaj nas o dodatkowe informacje.

Prosument II

Program Prosument II realizowany jest przez Bank Ochrony Środowiska na podstawie umowy zawartej z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W ramach finansowania fundusz udziela 30% dotacji na spłatę kredytu. Wnioski do aktualnego programu składać można od 16 października 2017 roku. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat programu Prosument II.

Nisko oprocentowane kredyty

Współpracujemy z wieloma bankami, w związku z czym mamy szeroką ofertę produktów umożliwiających finansowanie kupowanych u nas instalacji. Szczególną uwagę przykładamy do ofert banków, które stworzyły specjalne produkty dla instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii. Napisz do nas i dowiedz się więcej na temat możliwości finansowania.

Dotacje regionalne

Niektóre samorządy przygotowały dla swoich mieszkańców dotacje i dopłaty do systemów wykorzystujących zielona energię. Taki program realizowany jest między innymi przez miasto Warszawa, gdzie mieszkańcy zainteresowani zakupem m.in. systemów fotowoltaicznych, otrzymać mogą dotację do 40% rzeczywistych kosztów realizacji inwestycji, a maksymalna kwota dotacji może wynieść nawet 15 000 zł. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości uzyskania dotacji w Twoim miejscu zamieszkania napisz do nas.

Oferta dla firmy

Jeżeli prowadzisz firmę i planujesz montaż instalacji wykorzystującej energię odnawialną a dodatkowo chcesz pozyskać na ten cel finansowanie zewnętrzne, zapoznaj się z naszą ofertą i zapytaj o dokładniejsze informacje.

Dotacje

W większości województw możliwe jest uzyskanie dofinansowań na zakup i montaż instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii przez przedsiębiorców. Zazwyczaj są to preferencyjne pożyczki z możliwością umorzenia części zadłużenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tej opcji finansowania, skontaktuj się z nami.

Leasing

Instalacje wykorzystujące zieloną energię mogą być także przedmiotem leasingu. Leasing jest sposobem finansowania, który można relatywnie łatwo otrzymać (procedury formalne ograniczone są do minimum) i niesie za sobą wiele korzyści, m.in. możliwość zaliczenia raty leasingowej do kosztów uzyskania przychodu.

Kredyty

W swojej ofercie posiadamy także szeroką ofertę produktów kredytowych, którymi sfinansować można zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej lub pompy ciepła. Pomagamy w całym procesie uzyskania finansowania więc jeśli zastanawiasz się nad tą formą wsparcia swojej inwestycji, skontaktuj się  z nami i zapytaj o szczegóły.

Polub nas i bądź na bieżąco z informacjami z branży energii odnawialnej