Czekaj...

Ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu

Wyślij do nas wiadomość aby otrzymać darmową wycenę
Napisz do nas

O nas

Ogólne informacje o firmie

Marka Ekovis powstała w 2009 roku i od samego początku swojego istnienia działa w branży energii odnawialnej. Energia odnawialna jest naszą pasją a ludzie z którymi współpracujemy związani są z zieloną energią od lat. Obsługujemy inwestycje na terenie całego kraju. Dążymy do tego aby każde gospodarstwo domowe w Polsce miało możliwość produkcji czystej energii,  dlatego dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości systemy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła wraz z kompleksową obsługą, od doradztwa na pierwszym etapie, przez pomoc w uzyskaniu finansowania po profesjonalny montaż, uruchomienie i serwis. Napisz do nas aby dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas rozwiązań.

Obszary działania firmy

Instalacje fotowoltaiczne – zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie instalacji fotowoltaicznych. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla domów jednorodzinnych jak i firm czy instytucji samorządowych.

Pompy ciepła – systemy ogrzewania budynków oparte na pompach ciepła to coś co robimy od początku swojej działalności. Wykonujemy instalacje oparte na gruntowych i powietrznych pompach ciepła.

Dofinansowania i kredyty – odpowiedni dobór finansowania jest bardzo ważnym elementem każdej inwestycji, dlatego cały czas rozwijamy ofertę finansowania i pomagamy naszym Klientom w przejściu przez wszystkie formalności związane z jego uzyskaniem.

Pozostałe informacje

Każdą inwestycję traktujemy indywidualnie. Od momentu pierwszego kontaktu z Klientem doradzamy i podpowiadamy, które rozwiązanie będzie najlepsze dla wskazanych parametrów. Dokładnie analizujemy potrzeby Klienta tak aby zaproponować najlepiej dopasowany system.

Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami  oraz instalatorami systemów fotowoltaicznych i pomp ciepła. Nasze wieloletnie doświadczenie pomogło nam w stworzeniu oferty najlepiej dopasowanej do potrzeb rynku, a oferowane przez nas usługi, dzięki współpracy z wysokiej klasy specjalistami, charakteryzują się wysoką jakością.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga gdzie umieszczamy najnowsze informacje z branży energii odnawialnej a także do zapisania się do naszego newslettera, dzięki czemu otrzymasz od Nas cotygodniową analizę funkcjonowania już działających systemów fotowoltaicznych. Zapraszamy także na nasz profil na Facebook’u gdzie również znaleźć można wiele interesujących informacji z branży.

Polub nas i bądź na bieżąco z informacjami z branży energii odnawialnej